POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
 • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78
 • Text Hover

Partner
Anna Kubicz
Ceny Transferowe LTCA

Tel: 506 071 669
e-mail: anna.kubicz@ltca.pl

Wykształcenie:

 

Uniwersytet Warszawski – prawo

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie – aplikacja adwokacka

 

Doświadczenie:

 

Ekspert z zakresu cen transferowych i compliance, Partner LTCA odpowiedzialny za Dział Cen Transferowych. Od 2011 roku współpracuje z podmiotami zajmującymi się obsługą prawno – podatkową przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała doradzając przy licznych transakcjach gospodarczych, przeprowadzając audyty prawne i podatkowe, sporządzając dokumentacje cen transferowych oraz uczestnicząc w procesach restrukturyzacyjnych oraz wdrażaniu procedur compliance.

 

W Kancelarii LTCA, Anna Kubicz koncentruje się na doradztwie z zakresu podatków dochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów związanych z rozliczeniami pomiędzy podmiotami powiązanymi, rozliczeniami wewnątrzgrupowymi, analizami benchmarkingowymi oraz compliance, w tym w szczególności w aspekcie cen transferowych.

 

Bezpośrednio nadzorowała ponad 150 projektów w zakresu cen transferowych, obejmujących m.in. przygotowywanie dokumentacji local file, master file, analiz benchmarkingowych, polityk cen transferowych oraz schematów rozliczeń wewnątrzgrupowych dla podmiotów z branży budowlanej i deweloperskiej, medialnej, hotelarskiej, stalowej, ubezpieczeniowej, IT, TSL, marketingowej, meblarskiej i wielu innych.

 

Anna Kubicz jest doświadczonym wykładowcą na szkoleniach i kursach prawnych i podatkowych w szczególności z zakresu cen transferowych oraz compliance. Dodatkowo, regularnie publikuje w prasie branżowej oraz na portalach poświęconych tematyce podatków i cen transferowych.

 

Włada biegle językiem angielskim.

Obszary praktyki:

 • Podatek CIT

 • Ceny transferowe

 • Analizy benchmarkingowe

 • Wyceny transakcji

 • Rozliczenia wewnątrzgrupowe

 • Compliance

 • Zarządzanie ryzykiem podatkowym

 • Działalność szkoleniowa

Ostatnie projekty

 

 1. Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji cen transferowych (local file, master file, analizy benchmarkingowe) dla grup kapitałowych z branży budowlanej, IT oraz nieruchomości, farmaceutycznej oraz motoryzacyjnej.

 2. Opracowanie wewnętrznych procedur w zakresie dokumentowania przepływów transakcyjnych w grupach kapitałowych, w tym wsparcie w zakresie gromadzenia dowodów świadczenia usług.

 3. Opracowanie zasad rozliczeń, w tym ustalenie sposobu kalkulacji oraz rynkowego poziomu cen.

Anna Kubicz w mediach/prasie

Zapoznaj się z najnowszymi publikacjami i szkoleniami Anny Kubicz na platformie akademiaLTCA.pl