Back to top

Kancelaria LTCA

Zespół

Partner zarządzający

Marcin Zarzycki

Adwokat, Doradca Podatkowy

Partner zarządzający

Anna Kubicz

Doradca Podatkowy

Partner zarządzający

Grzegorz Niebudek

Adwokat, Doradca Podatkowy

Partner

Daniel Więckowski

Doradca Podatkowy

Poznaj cały zespół

Dawid Milczarek

Partner – Of counsel, ekspert VAT

e-mail: dawid.milczarek@ltca.pl

Kajetan Kubicz

Adwokat

e-mail: kajetan.kubicz@ltca.pl

Patrycja Szewczyk

Senior Associate

e-mail: patrycja.szewczyk@ltca.pl

Piotr Krawczak

Radca prawny

e-mail: piotr.krawczak@ltca.pl

Diana Misiura

Doradca podatkowy

e-mail: diana.misiura@ltca.pl

Sławomir Dziudzik

Doradca podatkowy

e-mail: slawomir.dziudzik@ltca.pl

Urszula Mazurek

Konsultant podatkowy

e-mail: urszula.mazurek@ltca.pl

Tomasz Dudziński

Konsultant podatkowy

e-mail: tomasz.dudzinski@ltca.pl

Krzysztof Senderowicz

Adwokat – Of counsel

e-mail: krzysztof.senderowicz@ltca.pl

Barbara Kądziołka

Konsultant podatkowy

e-mail: barbara.kadziolka@ltca.pl

Maria Moskała

Dyrektor ds. szkoleń

e-mail: maria.moskala@ltca.pl

Violeta Nikolaieva

Marketing Manager

e-mail: violeta.nikolaieva@ltca.pl

Marcin Pawełczyk

Key Account Manager

e-mail: marcin.pawelczyk@ltca.pl

Paulina Dargiewicz

Office Manager

e-mail: paulina.dargiewicz@ltca.pl

Szkolenia, webinary, aktualności

Akademia

Kancelaria LTCA

O nas

nagrody-ltca

Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Świadczymy usługi zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect.

Nasze usługi cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz bezpieczeństwa prawnego i podatkowego.

Jesteśmy zespołem Doradców podatkowych, Adwokatów, Radców prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa.

Nasi doradcy zdobywali doświadczenie zawodowe zarówno w instytucjach publicznych, jak i sektorze prywatnym oraz w uznanych kancelariach i firmach audytorskich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, świadczymy usługi o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarczamy naszym Klientom szybkich, kompleksowych i skutecznych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Zapisz się na newsletter

    Zaufali nam

    Nasi klienci

    affidea
    aiut
    billenium
    bionapark
    bilplast
    brw
    colonade
    dywidag
    ec1
    elester pkp
    erv
    euroglas
    Zobacz wszystkich
    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas!



      Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k.

      ul. Miodowa 1
      00-080 Warszawa

      telefon: (+48) 795 005 007
      e-mail: biuro@ltca.pl
      NIP: 527-271-93-63
      REGON: 147395527

      • Bieżące i stałe wsparcie przy rozwiązywaniu problemów podatkowych.
      • Porady w trybie hotline (telefon, mail, wideokonferencje)
      • Sporządzanie informacji i opinii podatkowych.
      • Wnioski o interpretacje prawa podatkowego.
      • Analiza umów i innych dokumentów pod kątem podatkowym.