POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78
Usługi

Doradztwo
podatkowe i prawne

Ceny
transferowe

Compliance

Akademia LTCA
Szkolenia

O nas

Kancelaria LTCA

Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Świadczymy usługi zarówno dla spółek polskich jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect.

Nasze usługi cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz z zachowaniem najwyższych standardów poufności. W każdym przypadku wybieramy rozwiązania zmierzające do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa prawnego i podatkowego, z uwzględnieniem polskich i międzynarodowych standardów compliance.

Jesteśmy zespołem Doradców Podatkowych, Adwokatów, Radców Prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa. Nasi doradcy zdobywali doświadczenie zawodowe zarówno w instytucjach publicznych, jak i sektorze prywatnym oraz w uznanych kancelariach i firmach audytorskich.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas realizacji licznych projektów doradczych, audytorskich i szkoleniowych oraz doskonała znajomość regulacji prawnych i podatkowych stanowią podstawę do świadczenia usług o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarczania naszym Klientom szybkich, kompleksowych i skutecznych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Aktualności LTCA

Partnerzy

POZNAJ CAŁY ZESPÓŁ

Zaufali Nam

Zaufali nam

  • Text Hover

Ul. Niemcewicza 26 lok. U10
02-407 Warszawa

NIP: 527-271-93-63

REGON: 147395527