Back to top
Image Alt

Sławomir Dziudzik

Sławomir Dziudzik

Doradca Podatkowy

Sławek jest doradcą podatkowym i ekspertem z zakresu podatków dochodowych, w tym w szczególności w obszarze podatku PIT oraz ulg podatkowych (IP BOX / B+R).

Ukończył Politechnikę Budapeszteńską w Budapeszcie oraz zarządzanie na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa podatkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno jako wieloletni właściciel biura rachunkowego, jak i współpracując z licznymi kancelariami podatkowymi.

W ramach Kancelarii LTCA uczestniczył w licznych projektach podatkowych obejmujących sporządzanie opinii, wniosków o interpretacje prawa podatkowego oraz prowadzenie audytów podatkowych.

Uczestniczył również w licznych projektach z zakresu wdrażania ulg podatkowych (IP BOX oraz B+R) zarówno dla przedsiębiorstw z branży IT, produkcyjnej, spożywczej, budowlanej i medialnej, jak i dla osób fizycznych.

Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego. Doświadczony szkoleniowiec z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Autor Interaktywnego Kursu Prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz książek na temat podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Współautor komentarza do Ordynacji podatkowej.

Obszary praktyki

Podatki dochodowe, w tym w szczególności podatek PIT

.

Ulgi podatkowe – IP BOX / B+R

.

Audyty podatkowe

  • Bieżące i stałe wsparcie przy rozwiązywaniu problemów podatkowych.
  • Porady w trybie hotline (telefon, mail, wideokonferencje)
  • Sporządzanie informacji i opinii podatkowych.
  • Wnioski o interpretacje prawa podatkowego.
  • Analiza umów i innych dokumentów pod kątem podatkowym.